Poznaj atrakcje Miodowej Kolonii i Puszczy Białowieskiej

Miodowa Kolonia i jej atrakcje

Miodowa Kolonia to rekreacyjne miejsce, idealne do spokojnego i błogiego wypoczynku, wpisujące się w klimat agroturystyki w Białowieży. Dzięki nietuzinkowemu otoczeniu przyrody oraz zwierząt, stanowi doskonałą przestrzeń nie tylko do relaksu, ale również obserwacji bogatej fauny i flory. Zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą noclegową i licznymi atrakcjami, znajdującymi się na terenie Puszczy Białowieskiej oraz naszego ośrodka agroturystycznego. Jeśli zależy Ci na spokojnych i nastrojowych chwilach, pragniesz poczuć niesamowitą więź z przyrodą, chciałbyś zabrać rodzinę i najbliższych w miejsce nietuzinkowe, błogie i klimatyczne, Miodowa Kolonia to strzał w dziesiątkę. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też mamy do dyspozycji wiele najróżniejszych atrakcji znajdujących się wewnątrz ośrodka, takie jak sala ćwiczeń czy sauna fińska.

Sala ćwiczeń dla aktywnych

Uwielbiasz aktywny tryb życia i kochasz wszelkiego rodzaju sporty? Zapraszamy do skorzystania z naszej sali ćwiczeń, która jest dostępna dla wszystkich chętnych gości. Oferujemy treningi funkcjonalne oraz terapeutyczne, które doskonale wpłyną na stan Twojego zdrowia. Sala wyposażona jest w stół do terapii manualnej, maty do ćwiczeń, taśmy, przyrządy i przybory do treningu stabilizacji i równowagi. Dzięki owemu wyposażeniu, proponujemy naszym gościom zabiegi terapii manualnej oraz osteopatii. Skupiamy się również na ćwiczeniach indywidualnych lub grupowych, które oparte są na metodach neurofizjologicznych. Dzięki takim technikom ćwiczeń, zyskujesz gwarancję dobrego oddziaływania na swój stan zdrowia, dbasz o swoje ciało oraz kondycję psychiczną. Skupiamy się przede wszystkim na zrównoważonych treningach, które nie pochłoną całej Twojej energii, lecz pobudzą organizm do działania. Jest to aktywna forma wypoczynku, działająca nie tylko na całe ciało, ale również wspomagająca zachowanie równowagi psychicznej i sprawiająca, że zrelaksujesz się w sposób aktywny.

 • p2_1_of_6
 • p2_3_of_6
 • p2_4_of_6
 • p2_5_of_6
 • p2_6_of_6
 

 

Sauna fińska i szlaki turystyczne

Miodowa Kolonia, która jest jednym z punktów wypoczynkowych agroturystyki w Białowieży, skupia się nie tylko na atrakcjach dla osób aktywnych. Posiadamy w naszym ośrodku również miejsce, w którym masz możliwość oddania się błogiemu relaksowi i intensywnej regeneracji. Sauna fińska to charakterystyczny pokój, przepełniony klimatycznymi aromatami, zwany pokojem relaksu. Jest to pomieszczenie przeznaczone do odpoczynku i błogiego relaksu, natomiast możliwość masażu leczniczego bądź relaksacyjnego przez profesjonalnego fizjoterapeutę sprawia, że sauna jest oblegana przez naszych gości. Zapewniamy absolutny komfort oraz usługi na najwyższym poziomie, a co za tym idzie- staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom naszych klientów, dlatego też modernizujemy nasze atrakcje tak, aby urozmaicić pobyt naszych gości w ośrodku agroturystycznym w Białowieży. Dzięki oznaczonym szlakom turystycznym, które prowadzą do Rezerwatu Pokazowego Żubrów oraz Dębów Królewskich, odwiedzający mają możliwość zwiedzenia Puszczy Białowieskiej oraz wszelkich atrakcyjnych miejsc, znajdujących się w pobliżu naszej noclegowni.

 • h1_2_of_8
 • h1_3_of_8
 • h1_4_of_8
 • h1_7_of_8
 • h1_8_of_8
 

 

Wyjście z Miodowej Kolonii kieruje bezpośrednio na żółty szlak turystyczny. Prowadzi w jedną stronę do Rezerwatu Pokazowego Żubrów i ścieżki Żebra Żubra, a w drugim kierunku do Dębów Królewskich. Białowieża to nie tylko agroturystyka, ale również wiele możliwości ciekawego spędzenia czasu. Ponadto do dyspozycji Gości udostępniamy miejsce ogniskowe i grill.

 • BCA_8964
 • DSC_7272
 • DSC_7428
 • DSC_7546
 • DSC_7570
 

Jeśli lubisz spacerować, w promieniu ok. 3 kilometrów od naszej Miodowej Kolonii w Białowieży znajdują się:

Białowieski Park Narodowy - Rezerwat Pokazowy Żubrów
bpn.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=67&Itemid=119

Białowieski Park Narodowy - Muzeum Przyrodniczo-Leśne
bpn.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=79&Itemid=150

Białowieski Park Narodowy - Park Pałacowy
bpn.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=32&Itemid=235

Szlak Dębów Królewskich w Białowieży
polskieszlaki.pl/szlak-debow-krolewskich-w-bialowiezy.htm

Miejsce Mocy (BIAŁOWIEŻA)
ciekawepodlasie.pl/opis/489,Miejsce+Mocy.htm

Skansen w Białowieży
atrakcjepodlasia.pl/atrakcje-turystyczne/skansen-w-bialowiezy

Białowieskie Drezyny
drezyny.net

Turystyczna Kolejka Wąskotorowa Nadleśnictwo Hajnówka Kolejki Leśne
hajnowka.pl/turystyka-1/169-kolejka-waskotorowa.html

Park Miniatur Zabytków Podlasia
parkminiatur-hajnowka.pl

MUZEUM I OŚRODEK KULTURY BIAŁORUSKIEJ W HAJNÓWCE
muzeumbialoruskie.hajnowka.pl

Park Wodny w Hajnówce
parkwodny.hajnowka.pl

Rezerwat Ścisły - Białowieża Turystyka Przyrodnicza Sóweczka Arek Szymura
bialowieza.info.pl/product-item/rezerwat-scisly

Kładka Żebra Żubra
atrakcjepodlasia.pl/atrakcje-turystyczne/kladka-zebra-zubra

Sobór Św. Trójcy w Hajnówce
sobor.pl

Białowieża - Parafia Prawoslawna Sw. Mikolaja w Bialowiezy
bialowieza.cerkiew.pl